VERSION - en to fa translation catalogue (312 entries)

en: %
fa: درصد

en: %d slide(s) modified!
fa: %d اسلاید ویرایش شد .

en: %d static slides generated.
fa: %d اسلایدر ثابت ساخته شد

en: 0 slides available for this slider.
fa: 0 اسلایدر برای این اسلاید شو فعال است .

en: 3D bricks to bottom
fa: افکت سه بعدی آجر به پایین

en: 3D bricks to left
fa: افکت سه بعدی آجر به چپ

en: 3D bricks to top
fa: افکت سه بعدی آجر به بالا

en: 3D columns to bottom
fa: افکت ستونهای 3 بعدی به پایین

en: 3D columns to left
fa: افکت ستونهای 3 بعدی به چپ

en: 3D columns to top
fa: افکت ستونهای 3 بعدی به بالا

en: 3D rows to bottom
fa: افکت سطرهای 3 بعدی به پایین

en: 3D rows to left
fa: افکت سطرهای 3 بعدی به چپ

en: 3D rows to top
fa: افکت سطرهای 3 بعدی به بالا

en: 500px generator
fa: ایجاد کننده 500PX

en: Access to this resource not allowed!
fa: دسترسی برای تغییر این بخش را ندارید

en: Add animation
fa: افزودن انیمیشن

en: Add dynamic slides
fa: افزودن اسلاید متحرک

en: Add images
fa: افزودن تصویر

en: Add license
fa: افزودن کد لایسنس

en: Add post
fa: افزودن پست

en: Add to group
fa: افزودن به گروه

en: Add video
fa: افزودن ویدئو

en: Animation chain
fa: نمایش پشت هم

en: Animations
fa: انیمیشن

en: Apply
fa: تایید

en: Authentication successful.
fa: احراز هویت موفق

en: Authorize
fa: اجازه گرفتن

en: Background animation
fa: انیمیشن پس زمینه

en: Backward
fa: قبلی

en: Bar
fa: نوار

en: Black
fa: مشکی

en: Block
fa: بلوک

en: Blue
fa: آبی

en: Border Dark
fa: خطوط حاشیه تیره

en: Border Light
fa: خطوط حاشیه روشن

en: Border White
fa: خطوط حاشیه سفید

en: Bottom
fa: پایین

en: Bottom fade
fa: محو به پایین

en: Bounce up
fa: پرش به بالا

en: Bounce zero
fa: افکت پرش

en: Button
fa: دکمه

en: Buy Smart Slider 3 Pro!
fa: خرید نسخه پرو اسلایدشو هوشمند

en: Cache cleared.
fa: کش حذف شد.

en: Cancel
fa: انصراف

en: Carousel
fa: کراسل

en: Center
fa: مرکز

en: Changelog
fa: تغییرات این نسخه

en: Chars
fa: کاراکتر

en: Check for updates
fa: بررسی بروزرسانی

en: Choose dynamic source
fa: انتخاب سورس تغییر پذیر

en: Choose the group
fa: انتخاب گروه

en: Choose the variable
fa: انتخاب متغیر

en: Clean HTML
fa: فقط Html

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Clear cache
fa: پاک کردن کش

en: Clear generators
fa: پاک کردن مولد

en: Clear slider cache
fa: حذف کش اسلایدر

en: Clear sliders
fa: پاک کردن اسلایدر

en: Copy
fa: کپی

en: Create
fa: ایجاد

en: Create Group
fa: ساخت گروه

en: Create Slider
fa: ساخت اسلایدر

en: Create dynamic slides
fa: ایجاد اسلاید متحرک

en: Create empty slide
fa: ایجاد اسلاید خالی

en: Create group
fa: ساخت گروه

en: Create static slide
fa: ایجاد اسلاید ثابت

en: Curtain to bottom
fa: افکت پرده به پایین

en: Curtain to top
fa: پرده به بالا

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Deauthorize license
fa: لایسنس

en: Default
fa: پیش فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Delete layer
fa: حذف لایه

en: Delete slider
fa: حذف اسلایدر

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Docs
fa: مستندات

en: Downscaled
fa: مدرج به پایین

en: Dribbble generator
fa: ایجاد کننده دریبل

en: Drop images to create slides
fa: تصویر حذف شد در ایجاد اسلاید

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Duplicate group
fa: کپی از گروه

en: Duplicate layer
fa: ایجاد لایه تکراری

en: Duplicate slider
fa: کپی از اسلایدر

en: Ecwid generator
fa: ایجاد کننده Ecwid

en: Edit generator
fa: ویرایش ایجاد کننده

en: Examples
fa: نمونه ها

en: Explode
fa: افکت انفجار

en: Export
fa: خروجی

en: Export as HTML
fa: خروجی با فرمت HTML

en: Export slider as HTML
fa: خروجی با فرمت HTML

en: Facebook generator
fa: ایجاد کننده فیسبوک

en: Fade
fa: محو شونده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Find image
fa: جستجوی تصویر

en: Find link
fa: لینک جستجو

en: First slide changed.
fa: اولین اسلاید تغییر داده شد

en: Fixed to bottom
fa: ثابت در پایین

en: Fixed to top
fa: ثابت در بالا

en: Flap
fa: افکت ضربه

en: Flap Back
fa: ضربه به پشت

en: Flap In
fa: ضربه به

en: Flash
fa: افکت فلش

en: Flickr generator
fa: ایجاد کننده فلیکر

en: Flip down
fa: فلیپ به پایین

en: Flip left
fa: فلیپ به چپ

en: Flip right
fa: فلیپ به راست

en: Flip up
fa: فلیپ به بالا

en: Flowing tiles vertical
fa: افکت عنوان عمودی کاشی

en: Forgot your license key?
fa: کد لایسنس خود را فراموش کرده اید ؟

en: Forward
fa: بعدی

en: Full page
fa: تمام صفحه

en: Full width
fa: عرض کامل

en: General
fa: اصلی

en: General settings
fa: تنظیمات اصلی

en: Generator
fa: ایجاد کننده

en: Generator created.
fa: ایجاد کننده  خودکار ساخته شد

en: Generator settings
fa: تنظیمات ایجاد کننده

en: Generator updated and cache cleared.
fa: ایجاد کننده خودکار بروزرسانی شد و کش خالی شد

en: Go Pro!
fa: نسخه پرو

en: Green
fa: سبز

en: Grey
fa: خاکستری

en: Group
fa: گروه

en: Group name
fa: نام گروه

en: Heading
fa: هدر

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: راهنما

en: Hide
fa: مخفی

en: Horizontal accordion
fa: آکاردئون افقی

en: Horizontal grow
fa: افکت بزرگنمایی افقی

en: Horizontal spin to bottom
fa: چرخشی افقی به پایین

en: Horizontal spin to top
fa: افکت چرخش افقی به بالا

en: Import Sample Sliders
fa: ورودی اسلایدر نمونه

en: Import error!
fa: خطا در ورودی .

en: Import slider
fa: ورودی اسلایدر

en: Import url is not valid: %s
fa: ادرس وارد شده معتبر نیست :  %s

en: In animation
fa: انیمیشن

en: Index
fa: اندیس

en: Insert
fa: درج

en: Insert variable
fa: افزودن متغیر

en: Instagram generator
fa: ایجاد کننده اینستاگرام

en: It seems like the <a href='http://php.net/manual/en/ini.core.php#ini.memory-limit'>memory_limit</a> on the server is too low for the fade on load feature. Please set it minimum 60M and reload the page!
fa: برای استفاده از امکانات اسلایدر حافظه سرور شما بسیار کم است شما حداقل باید این میزان را به 60 مگابایت ارتقا دهید . آموزش : <a href='http://php.net/manual/en/ini.core.php#ini.memory-limit'>memory_limit</a>

en: Item defaults
fa: اسلاید پیش فرض

en: Join the Nextend community!
fa: عضویت در انجمن ما

en: Ken Burns effect
fa: افکت Ken Burns

en: Keyword
fa: کلیدواژه

en: LOOP
fa: حلقه

en: Large Dark
fa: تیره بزرگ

en: Large Light
fa: روشن بزرگ

en: Layer list
fa: لیست لایه ها

en: Left
fa: چپ

en: Left fade
fa: محو به چپ

en: Length
fa: طول

en: License key
fa: کد لایسنس

en: License key cannot be empty!
fa: کد لایسنس نمیتواند خالی باشد

en: License key is active!
fa: کد لایسنس شما فعال است !

en: License key required for premium features!
fa: برای داشتن قابلیت های کامل کد لایسنس الزامیست

en: Limited access
fa: دسترسی محدود

en: Link
fa: لینک

en: List
fa: لیست

en: Load layout
fa: بارگذاری طرحبندی

en: Load only layers
fa: فقط بارگذاری طرحبندی

en: Load whole slide
fa: بارگذاری اسلاید تمام شد

en: Loop animation
fa: حلقه نمایش انیمیشن

en: Medium Dark
fa: تیره متوسط

en: Medium Light
fa: روشن متوسط

en: Missing sliders!
fa: اسلایدرها پیدا نمیشوند

en: Move
fa: انتقال

en: Multiple animations
fa: چند انیمیشن

en: My fonts
fa: فونتهای من

en: My styles
fa: استایلهای من

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: No
fa: خیر

en: No search term specified. Showing recent items.
fa: برای جستجو معیاری مشخص نشده . نمایش آخرین آیتم ها

en: Not installed
fa: نصب نشده

en: Other
fa: دیگر

en: Out animation
fa: پایان انیمیشن

en: Page turn to left
fa: صفحه به چپ

en: Parallax to bottom
fa: پارالل در پایین

en: Parallax to top
fa: پارالل در بالا

en: Picasa generator
fa: ایجاد کننده پیکاسا

en: Preset
fa: طرح پیشفرض

en: Preview
fa: مشاهده

en: Publish
fa: انتشار

en: Pulse
fa: افکت نبض

en: Pulse back
fa: افکت معکوس نبض

en: Purple
fa: بنفش

en: Puzzle
fa: افکت پازل

en: Quick Edit - Slides
fa: ویرایش سریع - اسلایدها

en: Rebuild
fa: افکت بازسازی

en: Rectangle Blue
fa: آبی مستطیل

en: Rectangle Green
fa: سبز مستطیل

en: Rectangle Grey
fa: خاکستری مستطیل

en: Rectangle Purple
fa: بنفش مستطیل

en: Remove HTML
fa: حذف Html

en: Remove animations
fa: حذف انیمیشن

en: Remove links
fa: حذف لینک

en: Respect words
fa: پیام احترام

en: Result
fa: نتیجه

en: Reversed slices to left
fa: برش تصویر به چپ

en: Right
fa: راست

en: Right fade
fa: محو به راست

en: Roll in
fa: گردش به

en: Rotate to bottom
fa: افکت چرخش به پایین

en: Rotate to top
fa: افکت چرخش به بالا

en: Rotate top left
fa: چرخش به بالا چپ

en: Rotate top right
fa: چرخش به بالا راست

en: Rounded Black
fa: مشکی گرد

en: Rounded Blue
fa: آبی گرد

en: Rounded Green
fa: سبز گرد

en: Rounded Grey
fa: خاکستری گرد

en: Rounded Purple
fa: بنفش گرد

en: Rounded Rectangle Blue
fa: مستطیل آبی گوشه گرد

en: Rounded Rectangle Green
fa: مستطیل سبز گوشه گرد

en: Rounded Rectangle Purple
fa: مستطیل بنفش گوشه گرد

en: Rounded White
fa: سفید گرد

en: Rubber band
fa: افت Rubber band

en: Save
fa: ذخیره

en: Save as new animation
fa: ذخیره انیمیشن جدید

en: Save as new layout
fa: ذخیره لایه جدید

en: Scale to bottom
fa: افکت قیاس به پایین

en: Scale to top
fa: افکت قیاس به بالا

en: See all features
fa: مشاهده تمام امکانات

en: Select
fa: انتخاب

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select none
fa: انتخاب هیچ

en: Select published
fa: انتخاب منتشرشده ها

en: Select unpublished
fa: انتخاب منتشر نشده ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Shake
fa: افکت لرزش

en: Shake left
fa: لرزش به چپ

en: Shake right
fa: لرزش به راست

en: Show
fa: نمایش

en: Showcase
fa: صفحه نمایش

en: Showing items match for "%s"
fa: نمایش گزینه های مشابه با

en: Simple
fa: ساده

en: Single animation
fa: انیمیشن خاص

en: Skip
fa: عبور از این گزینه

en: Slide created. | Slides created.
fa[0]: اسلاید ایجاد شد
fa[1]: اسلاید ایجاد شد

en: Slide deleted.
fa: اسلاید حذف شد

en: Slide duplicated.
fa: اسلاید کپی شد .

en: Slide order saved.
fa: ترتیب اسلایدها ذخیره شد .

en: Slide published.
fa: اسلاید منتشر شده

en: Slide saved.
fa: اسلاید ذخیره شد .

en: Slide to bottom
fa: اسلاید به پایین

en: Slide to top
fa: اسلاید به بالا

en: Slide unpublished.
fa: اسلاید از انتشار خارج شد

en: Slider
fa: اسلایدر

en: Slider created.
fa: اسلایدر ایجاد شد .

en: Slider deleted.
fa: اسلایدر حذف شد .

en: Slider duplicated.
fa: کپی از اسلایدر

en: Slider height is not valid number!
fa: ارتفاع اسلاید صحیح نیست

en: Slider imported.
fa: اسلایدرها با موفقیت اضافه شدند .

en: Slider name
fa: نام اسلایدر

en: Slider order saved.
fa: ترتیب اسلایدر ذخیره شد

en: Slider saved.
fa: اسلایدر ذخیره شد .

en: Slider width is not valid number!
fa: عرض اسلاید صحیح نمیباشد

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Small Dark
fa: تیره کوچک

en: Small Light
fa: روشن کوچک

en: Smart Slider 3 activated!
fa: اسلایدر هوشمند شما فعال شد

en: Smart Slider 3 updated to the latest version!
fa: اسلایدر هوشمند 3 شما بروزرسانی شد .

en: Spinning cuboid to bottom
fa: افکت چرخش مکعب به پایین

en: Spinning cuboid to left
fa: افکت چرخش مکعب به چپ

en: Split by chars
fa: جدا کننده کاراکترها

en: Split text animation
fa: انیمیشن جدا کننده متن

en: Stack
fa: دسته

en: Start
fa: شروع

en: Static
fa: ثابت

en: Strict
fa: تاکید

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Swing
fa: افکت تاب خوردن

en: Swing left
fa: تاب خوردن به چپ

en: Swing right
fa: تاب خوردن به راست

en: Switching to bottom
fa: افکت سوئیچ به پایین

en: Switching to left
fa: افکت سوئیچ به چپ

en: Switching to top
fa: سوئیچ به بالا

en: The imported file is not readable!
fa: فایل وارد شده قابل خواندن نمیباشد .

en: Thumbnail - horizontal
fa: تصاویر کوچک - افقی

en: Thumbnail - vertical
fa: تصاویر کوچک - عمودی

en: Top
fa: بالا

en: Top fade
fa: محو به بالا

en: Turning cuboid to left
fa: افت پیچیدن مکعب به چپ

en: Twitter generator
fa: ایجاد کننده توئیتر

en: Unit
fa: واحد

en: Unpublish
fa: منتشر نشده

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update found, <a href="%s">Click here to update!</a>
fa: نسخه بروزرسانی پیدا شد<a href="%s">اینجا کلیک کنید</a>

en: Upscaled
fa: مدرج به بالا

en: Version %s available!
fa: نسخه %s موجود

en: Vertical
fa: عمودی

en: Vertical accordion
fa: آکاردئون عمودی

en: Vertical grow
fa: افکت بزرگنمایی عمودی

en: Vertical spin to left
fa: افکت چرخش عمودی به چپ

en: Video url
fa: آدرس ویدئو

en: Videos
fa: ویدئوها

en: Visit site
fa: بازدید سایت

en: White
fa: سفید

en: Width
fa: عرض

en: Words
fa: لغت

en: X-large Dark
fa: تیره بسیار بزرگ

en: X-large Light
fa: روشن بسیار بزرگ

en: X-small Dark
fa: تیره بسیار کوچک

en: X-small Light
fa: روشن بسیار کوچک

en: Yes
fa: بله

en: You can't import sliders from Smart Slider 2.
fa: شما نمیتوانید اسلایدهای نسخه 2 را وارد نسخه 3 نمایید .

en: You have the latest version!
fa: شما آخرین نسخه را دارید

en: YouTube generator
fa: ایجاد کننده یوتوب

en: Your server has an upload file limit at %s, so if you have bigger export file, please use the local import file method.
fa: محدودیت آپلود فایل در سرور شما  %s میباشد, اگر فایل خروجی گرفته شما بیش از این مقدار است از متد ورود فایل از آدرس محلی استفاده کنید

en: YoutTube generator
fa: ایجاد کننده یوتیوب

en: generator
fa: ایجاد کننده

[ctx: position for controls]
en: Position
fa: موقعیت
