VERSION - en to hu_HU translation catalogue (1322 entries)

en:  - copy
hu_HU:  - másolat

en: %d slide(s) modified!
hu_HU: %d slide módosult!

en: %d static slides generated.
hu_HU: %d statikus slide lett generálva.

en: 'Other' only
hu_HU: Csak 'egyéb'

en: 0 slides available for this slider.
hu_HU: Nincs elérhető slide ehhez a sliderhez.

en: 3D bricks to bottom
hu_HU: 3D dobozok lefelé

en: 3D bricks to left
hu_HU: 3D dobozok balra

en: 3D bricks to right
hu_HU: 3D dobozok jobbra

en: 3D bricks to top
hu_HU: 3D dobozok felfelé

en: 3D columns to bottom
hu_HU: 3D oszlopok lefelé

en: 3D columns to left
hu_HU: 3D oszlopok  balra

en: 3D columns to right
hu_HU: 3D oszlopok jobbra

en: 3D columns to top
hu_HU: 3D oszlopok felfelé

en: 3D rows to bottom
hu_HU: 3D sorok lefelé

en: 3D rows to left
hu_HU: 3D sorok balra

en: 3D rows to right
hu_HU: 3D sorok jobbra

en: 3D rows to top
hu_HU: 3D sorok felfelé

[ctx: 500px]
en: Collection
hu_HU: Gyűjtemény

en: 500px generator
hu_HU: 500px generátor

en: Absolute
hu_HU: Abszolút

en: Access to this resource not allowed!
hu_HU: Hozzáférés megtagadva ehhez az erőforráshoz!

en: Accordion Type settings
hu_HU: Accordion típus beállítások

en: Action
hu_HU: Esemény

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Activities
hu_HU: Aktivitás

en: Adaptive (Off: auto-scaled, On: fixed) font size
hu_HU: Adaptív (Ki: automatikus méretezés, Be: fix méret) betűméret

en: Adaptive sizing
hu_HU: Adaptív méretezés

en: Add animation
hu_HU: Animáció hozzáadása

en: Add dynamic slides
hu_HU: Dinamikus slide hozzáadása

en: Add empty slide
hu_HU: Üres slide létrehozása

en: Add images
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Add layer
hu_HU: Layer hozzáadása

en: Add license
hu_HU: Licensz hozzáadása

en: Add post
hu_HU: Poszt hozzáadása

en: Add to group
hu_HU: Hozzáadás egy csoporhoz

en: Add video
hu_HU: Videó hozzáadása

en: Adjust slider width to parent selector
hu_HU: Slide méret igazítása a slidert tartalmazo selectorhoz

en: After
hu_HU: Utána

en: Album title
hu_HU: Album címe

en: Albums
hu_HU: Albumok

en: Align
hu_HU: Igazítás

en: Align thumbnails
hu_HU: Bélyegkép igazítása

en: All
hu_HU: Minden

en: All custom posts
hu_HU: Minden egyedi poszt

en: All day
hu_HU: Egész nap

en: All day event
hu_HU: Egésznapos esemény

en: All day events
hu_HU: Egésznapos események

en: Allow restart after finish
hu_HU: Befejezés után újraindítható

en: Animate
hu_HU: Animálás

en: Animated
hu_HU: Animálás

en: Animation
hu_HU: Animáció

en: Animation chain
hu_HU: Animáció lánc

en: Animation settings
hu_HU: Animáció beállítások

en: Animation(s)
hu_HU: Animáció(k)

en: Animations
hu_HU: Animációk

en: Any
hu_HU: Bármilyen

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Approved
hu_HU: Elfogadva

en: Armenian
hu_HU: Örmény

en: Arrow
hu_HU: Nyíl

en: Arrows
hu_HU: Nyilak

en: Article hits
hu_HU: Cikk megtekintések

en: Articles
hu_HU: Cikkek

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Ask down all images
hu_HU: Minden kép lekérdezése

en: Ask down all images for the filtered products.
hu_HU: Minden képet lekér a megadott termékekhez.

en: Ask down fields
hu_HU: Mezők lekérése

en: Attribute sets
hu_HU: Tulandonság gyűjtemények

en: Auctions
hu_HU: Aukciók

en: Authentication successful.
hu_HU: Sikeres hitelesítés.

en: Authorize
hu_HU: Engedélyezés

en: Automatic
hu_HU: Automatikus

en: Automatic update check
hu_HU: Automatikus frissítés ellenőrzése

en: Autoplay
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Autostart
hu_HU: Automatikus indítás

en: Average rating
hu_HU: Átlagos értékelés

en: Average score
hu_HU: Átlagos pontszám

en: Back to slider
hu_HU: Vissza a sliderhez

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Background animation
hu_HU: Háttér animáció

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Background image
hu_HU: Háttérkép

en: Background image dynamic height
hu_HU: Dinamikus háttérkép magasság

en: Background parallax
hu_HU: Háttér parallax

en: Background position
hu_HU: Háttérkép pozíció

en: Background video
hu_HU: Háttér videó

en: Backward
hu_HU: Hátra

en: Bar
hu_HU: Sáv

en: Bar full size
hu_HU: Teljes szélességű sáv

en: Bar style
hu_HU: Sáv stílusa

en: Base64 embed
hu_HU: Base64 beágyazás

en: Based on
hu_HU: Mi alapján

en: Before
hu_HU: Előtte

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Block
hu_HU: Blokk

en: Block right click
hu_HU: Jobb kattintás tiltása

en: Block type settings
hu_HU: Blokk típus beállításai

en: Blocks to left
hu_HU: Négyzetek balra

en: Blocks to right
hu_HU: Négyzetek jobbra

en: Blue
hu_HU: Kék

en: Blur
hu_HU: Homályosítás

en: Bold
hu_HU: Félkövér

en: Border
hu_HU: Szegély

en: Border Dark
hu_HU: Fekete keret

en: Border Light
hu_HU: Világos szegély

en: Border White
hu_HU: Fehér keret

en: Border radius
hu_HU: Lekerekített szegély

en: Border width
hu_HU: Szegély szélesség

en: Bottom
hu_HU: Lent

en: Bottom fade
hu_HU: Áttűnés lentről

en: Bounce
hu_HU: Pattog

en: Bounce in
hu_HU: Bepattan

en: Bounce in down
hu_HU: Bepattan fentről

en: Bounce in left
hu_HU: Bepattan balról

en: Bounce in right
hu_HU: Bepattan jobbról

en: Bounce in up
hu_HU: Bepattan lentről

en: Bounce up
hu_HU: Felpattan

en: Bounce zero
hu_HU: Nincs pattanás

en: Brands
hu_HU: Márkák

en: Browser scroll fix (Full page)
hu_HU: Böngésző görgetés fix (Fullpage sliderhez)

en: Bubble
hu_HU: Buborék

en: Bullet
hu_HU: Golyó

en: Bullets
hu_HU: Bullet gombok

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Button Font
hu_HU: Gomb betűtípus

en: Button Style
hu_HU: Gomb stílus

en: Button layer
hu_HU: Gomb layer

en: Buy Smart Slider 3 Pro!
hu_HU: Vásárold meg a Smárt Slider 3 Pro-t!

en: By playlist
hu_HU: Lejátszási lista alapján

en: By search
hu_HU: Keresés alapján

en: CSS Class
hu_HU: CSS class

en: Cache cleared.
hu_HU: Cache kitakarítva.

en: Cache expiration
hu_HU: Cache lejárat

en: Cache support
hu_HU: Cache támogatás

en: Calendars
hu_HU: Naptárak

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Canvas
hu_HU: Szabad mozgatás

en: Canvas settings
hu_HU: Canvas beállítások

en: Caption
hu_HU: Képfelirat

en: Caption backgound
hu_HU: Leírás háttér

en: Carousel slider type settings
hu_HU: Carousel slider típus beállításai

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category language
hu_HU: Kategória nyelv

en: Category title
hu_HU: Kategória címe

en: Center
hu_HU: Közép

en: Center shifted
hu_HU: Középről eltolt

en: Centered
hu_HU: Középre

en: Changelog
hu_HU: Változások

en: Chars
hu_HU: Karakterek

en: Check for updates
hu_HU: Frissítések keresése

en: Choose dynamic source
hu_HU: Válaszd ki a dinamikus slide forrásást

en: Choose the group
hu_HU: Csoport kiválasztása

en: Choose the variable
hu_HU: Változó kiválasztása

en: Circle
hu_HU: Kör

en: Circle counter
hu_HU: Kör alakú számláló

en: Circle counter label
hu_HU: Kör alakú számláló felirat

en: Clean HTML
hu_HU: Tiszta HTML

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear both before slider
hu_HU: Clear: both a slider előtt

en: Clear cache
hu_HU: Cache ürítése

en: Clear device specific layer settings
hu_HU: Eszköz specifikus layer opciók törlése

en: Clear generators
hu_HU: Generátorok ürítése

en: Clear slider cache
hu_HU: Slider cache ürítése

en: Clear sliders
hu_HU: Slide-ok ürítése

en: Click
hu_HU: Kattintás

en: Clone
hu_HU: Másolás

en: Collection
hu_HU: Kollekció

en: Color
hu_HU: Szín

en: Color end
hu_HU: Végszín

en: Column
hu_HU: Oszlop

en: Columns
hu_HU: Oszlopoko

en: Combined
hu_HU: Kombinált

en: Comment count
hu_HU: Kommentek száma

en: Comment creation time
hu_HU: Komment létrehozásának dátuma

en: Comment modification time
hu_HU: Komment módosításának dátuma

en: Comments
hu_HU: Kommentek

en: Common split text properties
hu_HU: Karakter animáció tulajdonságok

en: Completely private photos
hu_HU: Csak magánjellegű képek

en: Component options
hu_HU: Komponens beállítások

en: Configuration
hu_HU: Konfigurálás

en: Constrain ratio
hu_HU: Arány kényszerítése

en: Container style
hu_HU: Keret stílusa

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Controls
hu_HU: Kezelés

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Copy and paste this shortcode anywhere:
hu_HU: Szúrd be ezt a kódot bárhova:

en: Copy and paste this shortcode into your pages:
hu_HU: Szúrd be ezt a kódos a posztokba:

en: Copy and paste this shortcode into your posts or pages:
hu_HU: Másold ki és illeszt be ezt a kódot a bejegyzéseidbe vagy oldalaidba:

en: Copy slide to ...
hu_HU: Slide másolása...

en: Count
hu_HU: Szám

en: Counter
hu_HU: Számláló

en: Counter label
hu_HU: Számláló felirat

en: Cover image
hu_HU: Előnézeti kép

en: Create
hu_HU: Létrehozás

en: Create Group
hu_HU: Csoport létrehozása

en: Create Slider
hu_HU: Új slider

en: Create a module to display the slider in template module position:
hu_HU: Készíts egy modult, ami megjeleníti a slidert a template-ed egyik modul pozíciójában:

en: Create dynamic slides
hu_HU: Dinamikus slide létrehozása

en: Create empty slide
hu_HU: Üres slide lérehozása

en: Create group
hu_HU: Csoport létrehozása

en: Create layer chain relation - align layers to each other
hu_HU: Készíts layer lánc kapcsolatot - igazítsd a layereket egymáshoz

en: Create module
hu_HU: Modul létrehozása

en: Create slide
hu_HU: Slide létrehozása

en: Create static slide
hu_HU: Statikus slide létrehozása

en: Created by featured groups
hu_HU: Kiemelt csoport hozta létre

en: Created by featured users
hu_HU: Kiemelt felhasználó hozta létre

en: Creation date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Creation time
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Crop
hu_HU: Vágás

en: Crossfade
hu_HU: Áttűnés

en: Currency code
hu_HU: Pénznem kód

en: Curtain to bottom
hu_HU: Függöny lefelé

en: Curtain to left
hu_HU: Függöny balra

en: Curtain to right
hu_HU: Függöny jobbra

en: Curtain to top
hu_HU: Függöny felfelé

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Custom CSS
hu_HU: Saját CSS

en: Custom CSS classes
hu_HU: Egyéni CSS classok

en: Custom css class
hu_HU: Egyedi CSS class

en: Custom end date text
hu_HU: Egyedi záró dátum szöveg

en: Custom end time text
hu_HU: Egyedi záró időpont szövege

en: Custom lightbox image
hu_HU: Egyedi lightbox kép

en: Custom loading animation image
hu_HU: Egyedi betöltési animáció képe

en: Custom size
hu_HU: Egyedi méret

en: Custom start time text
hu_HU: Egyedi kezdő időpont szövege

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Dark Mode
hu_HU: Sötét mód

en: Dark shadow
hu_HU: Sötét árnyék

en: Dashboard
hu_HU: Irányítópult

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date and time
hu_HU: Dátum és idő

en: Date format
hu_HU: Dátum formátum

en: Deauthorize license
hu_HU: Licensz eltávolítása

en: Decimal
hu_HU: Számok

en: Decimal-leading-zero
hu_HU: Számok - nullával

en: Decoration
hu_HU: Dekoráció

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default width percentage
hu_HU: Alapértelmezett szélesség százalékban

en: Delay
hu_HU: Csúszás

en: Delayed (for lightbox/tabs)
hu_HU: Késleltetett (tabokhoz és lightboxokhoz)

en: Delayed loading
hu_HU: Késleltetett betöltés

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete file after import
hu_HU: Fájl törlése importálás után

en: Delete group
hu_HU: Csoport törlése

en: Delete layer
hu_HU: Réteg törlése

en: Delete slide
hu_HU: Slide törlése

en: Delete slider
hu_HU: Slider törlése

en: Delete the slider with the same ID
hu_HU: Az azonos ID-vel rendelkező slider törlése

en: Delimiter
hu_HU: Elválaszó karakterek

en: Demo slider is not available with the following ID: %s
hu_HU: Az alábbi ID-vel rendelkező demó slider nem elérhező: %s

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description font
hu_HU: Leírás betűtípus

en: Description is not available
hu_HU: A leírás nem elérhető

en: Design
hu_HU: Kinézet

en: Desktop
hu_HU: PC

en: Desktop landscape slider size
hu_HU: Asztali fekvő slider méret

en: Desktop portrait
hu_HU: Asztali álló

en: Developer
hu_HU: Fejlesztőknek

en: Devices
hu_HU: Bekapcsolás

en: Direction
hu_HU: Irány

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Disc
hu_HU: Pont

en: Discount price
hu_HU: Kedvezményes ár

en: Discussions
hu_HU: Megbeszélések

en: Display
hu_HU: Megjelenít

en: Do you like Smart Slider 3?
hu_HU: Tetszik a Smart Slider 3?

en: Docs
hu_HU: Dokumentáció

en: Domino
hu_HU: Dominó

en: Dot style
hu_HU: Golyó stílusa

en: Down
hu_HU: Le

en: Down scale
hu_HU: Lefelé méretezés

en: Downloadable
hu_HU: Letölthető

en: Downscale
hu_HU: Távolítás

en: Downscale bottom
hu_HU: Távolítás lefelé

en: Downscale left
hu_HU: Távolítás balra

en: Downscale right
hu_HU: Távolítás jobbra

en: Downscale top
hu_HU: Távolítás felfelé

en: Downscaled
hu_HU: Közelítés

[ctx: Dribbble]
en: Project
hu_HU: Projekt

en: Dribbble generator
hu_HU: Dribbble generátor

en: Drop images to create slides
hu_HU: Húzz ide képeket a slide-ok létrehozásához

en: Drop your images here!
hu_HU: Húzd ide a képeidet!

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Duplicate group
hu_HU: Csoport másolása

en: Duplicate layer
hu_HU: Rétek másolása

en: Duplicate slide
hu_HU: Slide másolása

en: Duplicate slider
hu_HU: Slider lemásolása

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Dynamic slide
hu_HU: Dinamikus slide

en: Dynamic slider height
hu_HU: Dinamikus slider magasság

en: Easing
hu_HU: Animáció

en: Ecwid generator
hu_HU: Ecwid Generátor

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit generator
hu_HU: Generátor szerkesztése

en: Editor - additional CSS files
hu_HU: Szerkesztő - saját CSS fájlok

en: Elastic
hu_HU: Rugalmas

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: End
hu_HU: Vége

en: End date
hu_HU: Befejező dátum

en: End date text
hu_HU: Záró dátum szövege

en: End time
hu_HU: Befejező dátum

en: End time text
hu_HU: Záró időpont szövege

en: Ended
hu_HU: Befejezve

en: Enter
hu_HU: Belépés

en: Event cost
hu_HU: Esemény ár

en: Event creation date
hu_HU: Esemény létrehozásának dátuma

en: Event end date
hu_HU: Esemény befejező dátuma

en: Event modification date
hu_HU: Esemény módosításának dátuma

en: Event on key up
hu_HU: Esemény billentyű lenyomásra

en: Event on submit
hu_HU: Esemény küldéskor

en: Event rsvp date
hu_HU: Eseményre válasz dátuma

en: Event start date
hu_HU: Esemény kezdő dátuma

en: Event status
hu_HU: Event státusza

en: Event type
hu_HU: Esemény típusa

en: Events
hu_HU: Események

en: Examples
hu_HU: Példák

en: Exclude id
hu_HU: ID kihagyása

en: Exclude replies
hu_HU: Válaszok kihagyása

en: Excluded article ids
hu_HU: Cikk kihagyása ID alapján

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Explode
hu_HU: Robbanás

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export as HTML
hu_HU: Exportálás HTML-ként

en: Export slider as HTML
hu_HU: Slider exportálása HTML-ként

en: Facebook generator
hu_HU: Facebook generátor

en: Fade
hu_HU: Áttűnés

en: Fadein
hu_HU: Betöltés

en: Family
hu_HU: Betűtípus

en: Fast
hu_HU: Gyors

en: Featured
hu_HU: Kiemelt

en: Featured events
hu_HU: Kiemelt események

en: Featured images
hu_HU: Kiemelt képek

en: Field
hu_HU: Mező

en: Filename
hu_HU: Fájl név

en: Fill
hu_HU: Kitöltés

en: Fill mode
hu_HU: Kitöltés módja

en: Filter by
hu_HU: Szűrés

en: Filter_by
hu_HU: Szűrés

en: Find image
hu_HU: Kép keresés

en: Find link
hu_HU: Link keresése

en: Finish autoplay on
hu_HU: Autolejátszás befejezése

en: First
hu_HU: Kezdő slide

en: First image alt
hu_HU: Első kép alt tag

en: First slide changed.
hu_HU: Az első slide megváltozott.

en: Fit
hu_HU: Illesztés

en: Fixed
hu_HU: Fix

en: Fixed height
hu_HU: Fix magasság

en: Fixed to bottom
hu_HU: Fix lefelé

en: Fixed to left
hu_HU: Fix balra

en: Fixed to right
hu_HU: Fix jobbra

en: Fixed to top
hu_HU: Fix felfelé

en: Fixed width
hu_HU: Fix szélesség

en: Flap
hu_HU: Lengés

en: Flap Back
hu_HU: Lengés ki

en: Flap In
hu_HU: Lengés be

en: Flash
hu_HU: Villog

en: Flickr generator
hu_HU: Flickr generátor

en: Flip
hu_HU: Megfordítás

en: Flip down
hu_HU: Fordítás lefelé

en: Flip in X
hu_HU: Fordítás X tengelyen

en: Flip in Y
hu_HU: Fordítás Y tengelyen

en: Flip left
hu_HU: Fordítás balról

en: Flip right
hu_HU: Fordítás jobbról

en: Flip up
hu_HU: Fordítás felfelé

en: Flow
hu_HU: Áramlás

en: Flow - reversed
hu_HU: Fordított áramlás

en: Flowing cols
hu_HU: Áramló oszlopok

en: Flowing rows
hu_HU: Áramló sorok

en: Flowing tiles
hu_HU: Áramló csempék

en: Flowing tiles vertical
hu_HU: Függőlegesen áramló csempék

en: Focus
hu_HU: Fókusz

en: Focus X
hu_HU: X fókusz pont

en: Focus Y
hu_HU: Y fókusz pont

en: Focus point
hu_HU: Fókuszálási pont

en: Font
hu_HU: Betűk

en: Font size
hu_HU: Betűméret

en: Font size modifier
hu_HU: Betűméret módosító

en: Font size scaling - enlarge or shrink text on each device
hu_HU: Betűméretezés - Nagyítsd vagy kicsinyítsd a szöveget különböző eszközökön

en: Font weight
hu_HU: Betű vastagság

en: For sell
hu_HU: Eladásra

en: Force full width
hu_HU: Kényszerített teljes szélesség

en: Forward
hu_HU: Előre

en: From
hu_HU: Honnan

en: From featured events
hu_HU: Kiemelt eseményekből

en: From featured groups
hu_HU: Kiemelt csoportokból

en: Frontpage
hu_HU: Főoldal

en: Full
hu_HU: Teljes

en: Full page
hu_HU: Teljes oldal

en: Full screen
hu_HU: Teljes képernyő

en: Full width
hu_HU: Teljes szélességű

en: Galleries
hu_HU: Galériák

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: General
hu_HU: Általános

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Generator
hu_HU: Generátor

en: Generator created.
hu_HU: Generátor létrehozva.

en: Generator settings
hu_HU: Generátor beállítások

en: Generator updated and cache cleared.
hu_HU: A cache kiürítve, a generátor frissítve.

en: Georgian
hu_HU: Grúz

en: Given IDs
hu_HU: Egyedi ID-k

en: Go Pro!
hu_HU: Szerezd be a PRO verziót!

en: Grab
hu_HU: Összekapcsolás

en: Gradient
hu_HU: Színátmenet

en: Green
hu_HU: Zöld

en: Grey
hu_HU: Szürke

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Group announcement
hu_HU: Csoportos bejelentések

en: Group discussion
hu_HU: Csoportos megbeszélés

en: Group name
hu_HU: Csoport neve

en: Group result
hu_HU: Csoportos eredmény

en: Group type
hu_HU: Csoport típusa

en: Groups
hu_HU: Csoportok

en: Grow
hu_HU: Növekszik

en: Grow rotate
hu_HU: Nagyított elfordítás

en: Guides
hu_HU: Útmutatók

en: Gutter
hu_HU: Távolság

en: Hardware acceleration on sliders
hu_HU: Hardveres gyorsítás a slidereken

en: Heading
hu_HU: Címsor

en: Heading layer
hu_HU: Cím réteg

en: Hebrew
hu_HU: Héber

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Height (horizontal) or Width (vertical)
hu_HU: Magasság (vízszintes) vagy Szélesség (függőleges)

en: Help
hu_HU: Segítség

en: Hidden on list of events
hu_HU: Rejtett események listája

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: Hide group if provided variable is empty
hu_HU: Csoport elrejtése, ha a megadott változó üres

en: Hide layer if provided variable is empty
hu_HU: Layer elrejtése ha a megadott változó üres

en: Hide on slides
hu_HU: Elrejtés ezeken a slide-okon

en: Hide page overflow
hu_HU: Oldal overflow-jának elrejtése

en: Hide until complete load
hu_HU: Befejezés amíg teljesen be nem tölt

en: Hide website's scrollbar
hu_HU: Weboldal görgetősávjának elrejtése

en: High res
hu_HU: Nagy felbontás

en: Hit count
hu_HU: Elérések száma

en: Hits
hu_HU: Megtekintések

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Horizontal - reversed
hu_HU: Horizontális - fordított

en: Horizontal Cover Flow
hu_HU: Vízszintes áramlás

en: Horizontal accordion
hu_HU: Oldalra nyíló accordion

en: Horizontal align - Center
hu_HU: Horizontális igazítás - Közép

en: Horizontal align - Left
hu_HU: Horizontális igazítás - Bal

en: Horizontal align - Right
hu_HU: Horizontális igazítás - Jobb

en: Horizontal flip
hu_HU: Vízszintes forgatás

en: Horizontal grow
hu_HU: Vízszintes nyújtás

en: Horizontal showcase
hu_HU: Vízszintes showcase

en: Horizontal spin to bottom
hu_HU: Vízszintes fordítás lefelé

en: Horizontal spin to top
hu_HU: Vízszintes fordítás felfelé

en: Hover
hu_HU: Kurzor fölötte

en: Hover color
hu_HU: Hover szín

en: IDs (one per line)
hu_HU: ID-k (minden sorba egy)

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: Icon not found
hu_HU: Nincs ilyen ikon

en: Ids (one per line)
hu_HU: ID-k (minden sorba egy)

en: If the size of your image is not the same as your slide's, you can improve the result with the filling modes.
hu_HU: Ha a háttérképed mérete nem ugyanakkora, mint a slide-é, a kitöltési módokkal javíthatsz az eredményen.

en: If type is video
hu_HU: Ha videó típusú

en: If you turn off this option, you can't switch to the first slide from the last one.
hu_HU: Ha bekapcsolod ezt az opciót, nem tudsz az első slide-ra menni az utolsóról.

en: If you turn this on, the started, ended filters will be ignored! Also the ordering will use the base date, so not the recurring date!
hu_HU: Ha bekapcsolod, a befejeződött filter nem lesz figyelembe véve. A rendezés pedig az alap dátumra fog állni, nem a visszatérő dátumra!

en: If your slider doesn't resize correctly, turn this option on.
hu_HU: Ha a slideret nem méreteződik megfelelően, kapcsold be ezt az opciót.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image URL
hu_HU: Kép link

en: Image box
hu_HU: Kép doboz

en: Image is not available
hu_HU: A kép nem elérhető

en: Image layer
hu_HU: Kép layer

en: Image mode
hu_HU: Kép mód

en: Image not available
hu_HU: Nincs elérhető kép

en: Image size
hu_HU: Kép méret

en: Images
hu_HU: Képek

en: Images in folder
hu_HU: Képek a mappában

en: Images in folder and subfolders
hu_HU: Képek a mappában és az almappáiban

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Sample Sliders
hu_HU: Példa sliderek importálása

en: Import error!
hu_HU: Hiba az importáláskor!

en: Import file
hu_HU: Fájl importálása

en: Import slider
hu_HU: Slider importálás

en: Import slider from server
hu_HU: Slider importálása a szerverről

en: Import url is not valid: %s
hu_HU: Az import URL nem valid: %s

en: In
hu_HU: Be

en: In animation
hu_HU: Bejövő animáció

en: In case of one slide, it repeats the animation of the slide.
hu_HU: Egy slide esetén megismétli a layer animációkat ezen a slide-on.

en: In stock
hu_HU: Raktáron

en: Include avatar and cover images
hu_HU: Avatar és borító hozzáfűzése a képekhez

en: Include retweets
hu_HU: Retweetekkel együtt

en: Include subcategories
hu_HU: Alkategóriákban is keressen

en: Included article ids
hu_HU: Cikk kiválasztása ID alap

en: Index
hu_HU: Sorszám

en: Indicator
hu_HU: Mutató

en: Inner
hu_HU: Belső

en: Inner align
hu_HU: Belső elrendezés

en: Inner color
hu_HU: Belső szín

en: Inner width
hu_HU: Belső szélesség

en: Input
hu_HU: Mező

en: Input Font
hu_HU: Input betűtípus

en: Input Style
hu_HU: Input stílus

en: Input button
hu_HU: Mező gomb

en: Input container
hu_HU: Input keret

en: Insert
hu_HU: Beszúrás

en: Insert group
hu_HU: Csoport beszúrása

en: Insert it into an existing post with the icon:
hu_HU: Add hozzá létező bejegyzésekhez az ikonnal:

en: Insert the slider into pages with the icon:
hu_HU: Szúrd be a slidert a posztokba ezzel az ikonnal:

en: Insert variable
hu_HU: Változó beszúrása

en: Instagram generator
hu_HU: Instagram generátor

en: Instructions
hu_HU: Utasítások

en: Interval
hu_HU: Időköz

en: Invert group direction
hu_HU: Csoport irány megfordítása

en: Invitation only event
hu_HU: Csak meghívásos esemény

en: It reduces the heigth of the slide by the height of the particular elements.
hu_HU: Csökkenti a slider méretet a megadott elemekkel.

en: It seems like the <a href='http://php.net/manual/en/ini.core.php#ini.memory-limit'>memory_limit</a> on the server is too low for the fade on load feature. Please set it minimum 60M and reload the page!
hu_HU: Úgy tűnik, a <a href='http://php.net/manual/en/ini.core.php#ini.memory-limit'>memory_limit</a> a szerveren túl kevés az áttünéses betöltéshez. Növeld meg a limitet legalább 60M-ra és töltsd újra az oldalt!

en: It switches one slide instead of moving all the visible slides.
hu_HU: Egy slide-ot mozgat az összes látható slide helyett.

en: Item
hu_HU: Elem

en: Item 1
    Item 2
    Item 3
hu_HU: Elem 1
    Elem 2
    Elem 3

en: Item defaults
hu_HU: Alapértelmezett elem beállítások

en: Item style
hu_HU: Elem stílusa

en: Items
hu_HU: Elemek

en: JPEG or GIF E-Card
hu_HU: JPEG vagy GIF E-Card

en: JavaScript callbacks
hu_HU: JavaScript callback-ek

en: Join the Nextend community!
hu_HU: Csatlakozz a Nextend közösségéhez!

en: Joomla 3.7.0 introduced 'Fields' into articles, to let you create custom fields, where you can enter your text, image or other content. If you turn this option on, with your articles those will be asked down too.
hu_HU: Joomla 3.7.0-tól van egy "Mező" opció amivel saját mezőket készíthetsz a cikkekhez. Ide szöveget, képet vagy egyéb tartalmat írhatsz. Ha bekapcsolod ezt az opciót, a slider lekérdezi ezeket a mezőket is.

en: Joomla settings
hu_HU: Joomla beállítások

en: Ken Burns effect
hu_HU: Ken Burns effektus

en: Ken Burns effect sets
hu_HU: Ken burns effekuts gyűjtemény

en: Keyboard
hu_HU: Billentyűzet

en: Keyword
hu_HU: Kulcsszó

en: LOOP
hu_HU: Folyamatosan

en: Label
hu_HU: Címke

en: Landscape
hu_HU: Fekvő

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Language code. For example: en-GB or de-DE
hu_HU: Nyelvi kód. Például: en-GB vagy de-DE

en: Language filter
hu_HU: Nyelvi filter

en: Large Dark
hu_HU: Nagy sötét

en: Large Light
hu_HU: Nagy világos

en: Layer
hu_HU: Réteg

en: Layer List
hu_HU: Layer lista

en: Layer animations
hu_HU: Réteg animációk

en: Layer image embed into HTML
hu_HU: Layer kép beágyazása HTML kódba

en: Layer image optimization
hu_HU: Kép layer optimalizálás

en: Layer images
hu_HU: Réteg képek

en: Layer list
hu_HU: Layer lista

en: Layout sets
hu_HU: Elrendezés gyűjtemény

en: Leave
hu_HU: Kilépés

en: Left
hu_HU: Bal

en: Left fade
hu_HU: Áttűnés balról

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Level
hu_HU: Szint

en: License
hu_HU: Licensz

en: License key
hu_HU: Licensz kulcs

en: License key cannot be empty!
hu_HU: A licensz kód nem lehet üres!

en: License key is active!
hu_HU: A licensz kód aktív!

en: License key required for premium features!
hu_HU: A prémium funkciókhoz a licensz kód megadása szükséges!

en: Light
hu_HU: Világos

en: Light shadow
hu_HU: Világos árnyék

en: Lightbox from backgrounds
hu_HU: Lightbox a háttérképekből

en: Limit slide width - Mobile
hu_HU: Slide szélesség limitálása - mobil

en: Limit slide width - Tablet
hu_HU: Slide szélesség limitálása - tablet

en: Limit slide width - desktop
hu_HU: Slide szélesség limitálása - asztali

en: Limited access
hu_HU: Korlátozott hozzáférés

en: Line color
hu_HU: Vonal színe

en: Line height
hu_HU: Sormagasság

en: Line thickness
hu_HU: Vonalvastagság

en: Lines
hu_HU: Sorok

en: List
hu_HU: Lista

en: List style
hu_HU: Lista stílusa

en: List the slides separated by commas on which you want the controls to be hidden.
hu_HU: A slide-ok vesszővel elválasztott listája, ahol a kontrol nem jelenik meg.

en: List type
hu_HU: Lista típusa

en: Live Preview
hu_HU: Előnézet

en: Load module position
hu_HU: Modul pozíció betöltése

en: Load neighbor
hu_HU: Szomszéd betöltése

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Loading animation
hu_HU: Betöltési animáció

en: Local import file
hu_HU: Feltöltött fájl

en: Location
hu_HU: Elhelyezkedés

en: Location state
hu_HU: Helyszín státusza

en: Location town
hu_HU: Település

en: Locations
hu_HU: Helyszínek

en: Lock Guides
hu_HU: Segédvonalak zárolása

en: Loop
hu_HU: Ismétlődő

en: Loop animation
hu_HU: Ismétlődő animáció

en: Loop single slide
hu_HU: Egyetlen slide ismétlése

en: Lower
hu_HU: Csökken

en: Lower-alpha
hu_HU: ABC kisbetű

en: Lower-greek
hu_HU: Görög kisbetű

en: Lower-latin
hu_HU: Latin kisbetű

en: Lower-roman
hu_HU: Római kisbetű

en: MORE
hu_HU: TOVÁBB

en: MP3 audio
hu_HU: MP3 fájl helye

en: MP4 video
hu_HU: MP4 videó

en: Main animation
hu_HU: Fő animáció

en: Main animation properties
hu_HU: Fő animáció beállítások

en: Main color
hu_HU: Fő szín

en: Maintain slide session
hu_HU: Aktív slide megjegyzése

en: Manual order
hu_HU: Kézi rendezés

en: Manufacturer language
hu_HU: Gyártó nyelv

en: Manufacturers
hu_HU: Gyártók

en: Mask
hu_HU: Maszk

en: Max width
hu_HU: Max szélesség

en: Maximum file size
hu_HU: Maximum fájl méret

en: Maximum pane width
hu_HU: Maximul panel szélesség

en: Maximum screen width
hu_HU: Maximum képernyő szélesség

en: Maximum slide count
hu_HU: Maximális slide szám

en: Maximum width, where the slides are visible.
hu_HU: Maximális szélesség a slide-ok számára.

en: Media ended
hu_HU: Média befejezés

en: Media paused
hu_HU: Média megállítva

en: Media started
hu_HU: Média indítás

en: Media stopped
hu_HU: Média leállítva

en: Medium Dark
hu_HU: Közepes sötét

en: Medium Light
hu_HU: Közepes világos

en: Min. font size
hu_HU: Min. betűméret

en: Min. star rating
hu_HU: Min. értékelés

en: Min. thumbs up number
hu_HU: Min. pozitív értékelés száma

en: Minimum order quantity
hu_HU: Minimális rendelési mennyiség

en: Minimum slide distance
hu_HU: Minimális slide távolság

en: Minimum thumbnail count
hu_HU: Minimális bélyegkép szám

en: Mirror
hu_HU: Tükrözés

en: Missing sliders!
hu_HU: Hiányzó slider!

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Mobile and tablet devices do not allow to autoplay videos. The background image displays when the autoplay not allowed.
hu_HU: Mobilok és tabletek nem engedélyezik a videók automatikus lejátszását. Ahol a videó nem játszható le, a háttérkép fog megjelenni.

en: Mobile landscape
hu_HU: Mobil fekvő

en: Mobile portrait
hu_HU: Mobil álló

en: Mobile scale
hu_HU: Mobil méret

en: Mobile text
hu_HU: Mobil szöveg

en: Mode
hu_HU: Mód

en: Modification date
hu_HU: Módosítás dátuma

en: Modification time
hu_HU: Módosítás időpontja

en: Module
hu_HU: Modul

en: More
hu_HU: Tovább

en: More parallax options in slider settings -> Layer animations tab.
hu_HU: További parallax beállítások a Slider beállítások -> Layer animáció tabon.

en: Mouse
hu_HU: Egér

en: Mouse drag
hu_HU: Egér húzás

en: Mouse enter
hu_HU: Egér belépés

en: Mouse leave
hu_HU: Egér távozás

en: Mouse origin
hu_HU: Egér mozgás

en: Mouse scroll
hu_HU: Egér görgetés

en: Move
hu_HU: Mozgatás

en: Multiple animations
hu_HU: Több animáció

en: Multiple images/events
hu_HU: Több kép/esemény

en: Mute
hu_HU: Néma

en: Muted
hu_HU: Néma

en: My album
hu_HU: Az albumom

en: My animations
hu_HU: Saját animációk

en: My feed
hu_HU: A feed-em

en: My fonts
hu_HU: Saját betűgyűjtemény

en: My layouts
hu_HU: Saját elrendezések

en: My photogallery
hu_HU: A galériám

en: My photostream
hu_HU: Fotólistám

en: My split text animations
hu_HU: Saját szöveg animácó

en: My styles
hu_HU: Saját stílusok

en: NEXT
hu_HU: TOVÁBB

en: Name
hu_HU: Név

en: New slide
hu_HU: Új slide

en: New slider
hu_HU: Új slider

en: Newest First
hu_HU: Legújabb előre

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next image
hu_HU: Következő kép

en: Next label
hu_HU: Következő szöveg

en: Next position
hu_HU: Következő pozíció

en: Nextend settings
hu_HU: Nextend Beállítások

en: No
hu_HU: Nem

en: No animation
hu_HU: Nincs animáció

en: No search term specified. Showing recent items.
hu_HU: Nincs keresett kifejezés. A legutóbbi elemeket mutatja.

en: No wrap
hu_HU: Nincs sortörés

en: None
hu_HU: Nincs

en: Normal
hu_HU: Normál

en: Not installed
hu_HU: Nincs telepítve

en: Nothing
hu_HU: Semmi

en: Number of discussions
hu_HU: Megbeszélések száma

en: Number of members
hu_HU: Tagok száma

en: Number of particles
hu_HU: Particle-ök száma

en: Number of walls
hu_HU: Üzenőfalak száma

en: Off
hu_HU: Ki

en: Offset
hu_HU: Eltolás

en: Old site url
hu_HU: Régi URL

en: Oldest First
hu_HU: Legrégebbi előre

en: On
hu_HU: Be

en: On discount
hu_HU: Kedvezményes

en: On sale
hu_HU: Akciós

en: One time events
hu_HU: Egyszeri események

en: Only main discussions
hu_HU: Csak fő megbeszélések

en: Only non-sticky
hu_HU: Csak nem rögzített

en: Only slide name
hu_HU: Csak a slide neve

en: Only special price
hu_HU: Csak a különleges ár

en: Only sticky
hu_HU: Csak rögzített

en: Only the first slide shows in block slider type. If you need two or more slides, you should use simple slider type. <a href="#" onclick="%s">Click here</a> to use simple type!
hu_HU: A blokk slider típusnál csak az első slide látszik. Ha több slide-ot szeretnél megmutatni, használd a normál slider típust. <a href="#" onclick="%s">Kattints ide</a> hogy átválts normál slider típusra!

en: Opacity
hu_HU: Átlátszóság

en: Open preview in new window
hu_HU: Előznézet megnyitása új ablakban

en: Optimize
hu_HU: Optimalizálás

en: Optimize images
hu_HU: Képek optimalizálása

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Order
hu_HU: Rendezés

en: Order 1
hu_HU: Rendezés 1

en: Order 2
hu_HU: Rendezés 2

en: Order by
hu_HU: Rendezés

en: Order_1
hu_HU: Rendezés #1

en: Order_2
hu_HU: Rendezés #2

en: Order_by
hu_HU: Rendezés

en: Ordering
hu_HU: Rendelés

en: Organizer
hu_HU: Szervező

en: Orientation
hu_HU: Tájolás

en: Original
hu_HU: Eredeti

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Out
hu_HU: Ki

en: Out animation
hu_HU: Kimenő animáció

en: Outer
hu_HU: Külső

en: Outer color
hu_HU: Külső szín

en: Outer width
hu_HU: Külső szélesség

en: Overlay
hu_HU: Elfedés

en: PHP code
hu_HU: PHP kód

en: PREV
hu_HU: VISSZA

en: Padding
hu_HU: Belső margó

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page or Post editor
hu_HU: Oldal vagy bejegyzés szerkesztő

en: Page turn to left
hu_HU: Lapozás balra

en: Page turn to right
hu_HU: Lapozás jobbra

en: Parallax depth
hu_HU: Parallax mélység

en: Parallax to bottom
hu_HU: Parallax lefelé

en: Parallax to left
hu_HU: Parallax balra

en: Parallax to right
hu_HU: Parallax jobbra

en: Parallax to top
hu_HU: Parallax felfelé

en: Parameter
hu_HU: Paraméter

en: Parameters
hu_HU: Paraméterek

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Parent category
hu_HU: Szülő kategória

en: Parent product ID
hu_HU: Szülő termék ID

en: Paste the PHP code into source code:
hu_HU: Illeszd be a PHP kódot bámilyen forrásfájlba:

en: Paste the PHP code into your template file:
hu_HU: Illeszd be a PHP kódot a téma fájlodba:

en: Paste the code into article:
hu_HU: Illeszd be a kódot egy cikkbe:

en: Pause
hu_HU: Megállítás

en: Pause image
hu_HU: Megállítás kép

en: Pauses loop when:
hu_HU: Ismétlődő animáció megállítása, amikor:

en: Pendulum
hu_HU: Inga

en: Pendulum 3D
hu_HU: 3D inga

en: Perspective
hu_HU: Távlat

en: Photo
hu_HU: Kép

en: Photo rounded
hu_HU: Lekerekített kép

en: Photos and 'other'
hu_HU: Fényképek és 'egyéb'

en: Photos and screenshots
hu_HU: Fényképek és képernyőmentések

en: Photos by album
hu_HU: Képek albumból

en: Photos by user
hu_HU: Képek a felhasználótól

en: Photos only
hu_HU: Csak fényképek

en: Picasa generator
hu_HU: Picasa generátor

en: Pick the align point of the child layer!
hu_HU: Válaszd ki a gyerek réteg igazádási pontját!

en: Pick the align point of the parent layer!
hu_HU: Válaszd ki a szülő réteg igazítási pontját!

en: Pick the child layer!
hu_HU: Válaszd ki a gyerek réteget!

en: Pick the parent layer!
hu_HU: Válaszd ki a szülő réteget!

en: Placeholder text
hu_HU: Helykitöltő szövege

en: Placement
hu_HU: Elhelyezkedés

en: Play
hu_HU: Lejátszás

en: Play button
hu_HU: Lejátszás gomb

en: Play button height
hu_HU: Lejátszás gomb magassága

en: Play button image
hu_HU: Lejátszás gomb kép

en: Play button width
hu_HU: Lejátszás gomb szélessége

en: Play image
hu_HU: Lejátszás kép

en: Play on first load
hu_HU: Lejátszás első betöltéskor

en: Play once
hu_HU: Egyszeri lejátszás

en: Play when visible
hu_HU: Layer animációk indítása ha a slider látható

en: Playlist
hu_HU: Lejátszási lista

en: Plays in when:
hu_HU: Be lejátszása, amikor:

en: Plays loop when:
hu_HU: Ismétlődő animáció lejátszása, amikor:

en: Plays out when:
hu_HU: Ki lejátszása, amikor:

en: Please chooose a gallery!
hu_HU: Válassz galériát!

en: Please choose an album!
hu_HU: Válassz albumot!

en: Portrait
hu_HU: Álló

en: Portrait or Landscape algorithm
hu_HU: Portré vagy tájkép algoritmus alapja

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Position X
hu_HU: X pozíció

en: Position Y
hu_HU: Y pozíció

en: Post date
hu_HU: Bejegyzés dátum

en: Post types
hu_HU: Poszt típusok

en: Poster html attribute
hu_HU: HTML poster attribútum

en: Posts
hu_HU: Posztok

en: Posts by IDs
hu_HU: Poszt ID alapján

en: Posts by filter
hu_HU: Poszt szűrő alapján

en: Posts by page
hu_HU: Posztok oldal alapján

en: Pre loaded slider ID
hu_HU: Előtte betöltött slider ID

en: Preload
hu_HU: Előtöltés

en: Preset
hu_HU: Tárolt beállítások

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Previous image
hu_HU: Előző kép

en: Previous label
hu_HU: Előző szöveg

en: Previous position
hu_HU: Előző pozíció

en: Price
hu_HU: Ár

en: Privacy
hu_HU: Nyilvánosság

en: Private
hu_HU: Magán

en: Private photos visible to family
hu_HU: Család számára elérhető képek

en: Private photos visible to friends
hu_HU: Barátok számára elérhető képek

en: Private photos visible to friends & family
hu_HU: Család és barátok számára elérhető képek

en: Product
hu_HU: Termék

en: Product ID
hu_HU: Termék ID

en: Product language
hu_HU: Termény nyelv

en: Product name
hu_HU: Termék neve

en: Product price
hu_HU: Termék ár

en: Product types
hu_HU: Termék típusok

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Products by IDs
hu_HU: Termékek ID alapján

en: Products by filter
hu_HU: Termékek szűrő alapján

en: Products by id
hu_HU: Termékek ID alapján

en: Profiles
hu_HU: Profilok

en: Progress bar
hu_HU: Folyamatjelző sáv

en: Progress bar label
hu_HU: Folyamatjelző sáv felirat

en: Project
hu_HU: Projekt

en: Properties
hu_HU: Tulajdonságok

en: Public photos
hu_HU: Nyilvános fotók

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Publish as HTML
hu_HU: Közzététel HTML-ként

en: Publish down
hu_HU: Meddig

en: Publish up
hu_HU: Mettől

en: Published
hu_HU: Közzétéve

en: Published between
hu_HU: Közzététel időpontja

en: Pulse
hu_HU: Pulzál

en: Pulse back
hu_HU: Pulzálás hátra

en: Purple
hu_HU: Lila

en: Push
hu_HU: Hozzáadás

en: Puzzle
hu_HU: Kirakó

en: Quality
hu_HU: Minőség

en: Quick Edit - Slides
hu_HU: Gyors szerkesztés - Slide-ok

en: Random
hu_HU: Véletlen

en: Random Elastic
hu_HU: Véletlen rugalmas

en: Random products
hu_HU: Véletlen termékek

en: Randomize
hu_HU: Véletlen sorrend

en: Randomize after cache expiration
hu_HU: Véletlen sorrend cache lejárat után

en: Randomize first
hu_HU: Véletlen első slide

en: Rate count
hu_HU: Értékelések száma

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Real device detection
hu_HU: Valós eszköz-felismerés

en: Rebuild
hu_HU: Újjáépítés

en: Record
hu_HU: Sorok

en: Record viewer
hu_HU: Eredmények megtekintése

en: Rectangle Blue
hu_HU: Kék téglalap

en: Rectangle Green
hu_HU: Zöld téglalap

en: Rectangle Grey
hu_HU: Szürke téglalap

en: Rectangle Purple
hu_HU: Lila téglalap

en: Recurring event
hu_HU: Ismétlődő esemény

en: Regular price
hu_HU: Nomál ár

en: Related
hu_HU: Hasonló

en: Relative
hu_HU: Relatív

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove HTML
hu_HU: HTML eltávolítása

en: Remove animations
hu_HU: Animáció eltávolítása

en: Remove controls
hu_HU: Vezérlők eltávolítása

en: Remove from group
hu_HU: Eltávolítás a csoportból

en: Remove links
hu_HU: Linkek eltávolítása

en: Remove special characters
hu_HU: Különleges karakterek eltávolítása

en: Remove vertical margin
hu_HU: Függőleges szegély eltávolítása

en: Repeating events
hu_HU: Ismétlődő események

en: Repulse
hu_HU: Eltolás

en: Request token
hu_HU: Token kérés

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset on slide change
hu_HU: Visszaállítás slide váltásnál

en: Reset position
hu_HU: Eredeti pozíció

en: Resolved
hu_HU: Megoldva

en: Respect words
hu_HU: Szavak bejefezése

en: Responsive
hu_HU: Reszponzivitás

en: Responsive - Auto width
hu_HU: Reszponzivitás - Automatikus szélesség

en: Responsive - Full page
hu_HU: Reszponzív - Teljes oldal

en: Responsive - Full width
hu_HU: Reszponzív - Teljes oldal

en: Responsive mode
hu_HU: Reszponzív mód

en: Responsive tricks
hu_HU: Reszponzív trükkök

en: Restore slider
hu_HU: Slider visszaállítása

en: Restore slider by upload - delete the slider with the same ID
hu_HU: Slider visszaállítás feltöltéssel - az azonos ID-vel rendelkező slider törlése

en: Restore slider from server - delete the slider with the same ID
hu_HU: Visszaállítás szerverről - az azonos ID-vel rendelkező slider törlése

en: Result
hu_HU: Eredmény

en: Resume autoplay on
hu_HU: Autolejátszás folytatása

en: Reversed
hu_HU: Fordított

en: Reversed slices to left
hu_HU: Fordított sávok balra

en: Reversed slices to right
hu_HU: Fordított sávok jobbra

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Right fade
hu_HU: Áttűnés jobbról

en: Roll
hu_HU: Forgás

en: Roll in
hu_HU: Beforgás

en: Rotate
hu_HU: Forgatás

en: Rotate X
hu_HU: Forgatás X tengelyen

en: Rotate Y
hu_HU: Forgatás Y tengelyen

en: Rotate Z
hu_HU: Forgatás Z tengelyen

en: Rotate down
hu_HU: Forgatás lefelé

en: Rotate to bottom
hu_HU: Forgatás lefelé

en: Rotate to left
hu_HU: Forgatás balra

en: Rotate to right
hu_HU: Forgatás jobbra

en: Rotate to top
hu_HU: Forgatás felfelé

en: Rotate top left
hu_HU: Beúszás bal fentről

en: Rotate top right
hu_HU: Beúszás jobb fentről

en: Rotation
hu_HU: Forgatás

en: Round rating
hu_HU: Értékelés kerekítése

en: Round to 5px
hu_HU: Kerekítés 5px-re

en: Rounded Black
hu_HU: Lekerekített fekete

en: Rounded Blue
hu_HU: Lekerekített kék

en: Rounded Green
hu_HU: Lekerekített zöld

en: Rounded Grey
hu_HU: Lekerekített szürke

en: Rounded Purple
hu_HU: Lekerekített lila

en: Rounded Rectangle Blue
hu_HU: Lekerekített kék téglalap

en: Rounded Rectangle Green
hu_HU: Lekerekített zöld téglalap

en: Rounded Rectangle Purple
hu_HU: Lekerekített lila téglalap

en: Rounded White
hu_HU: Lekerekített fehér

en: Row
hu_HU: Sor

en: Rubber band
hu_HU: Gumiszalag

en: Ruler
hu_HU: Vonalzó

en: Sale price
hu_HU: Eladási ár

en: Sales
hu_HU: Eladások

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save as new animation
hu_HU: Mentés új animációként

en: Save as new layout
hu_HU: Mentés új elrendezésként

en: Scale
hu_HU: Méret

en: Scale down
hu_HU: Zsugorítás

en: Scale to bottom
hu_HU: Méretezés lefelé

en: Scale to left
hu_HU: Méretezés balra

en: Scale to right
hu_HU: Méretezés jobbra

en: Scale to top
hu_HU: Méretezés felfelé

en: Scale up
hu_HU: Nagyítás

en: Screen width and height
hu_HU: Képernyő szélesség és magasság

en: Screen width only
hu_HU: Csak képernyő szélesség

en: Screenshots and 'other'
hu_HU: Képernyőmentés és 'egyéb'

en: Screenshots only
hu_HU: Csak képernyőmentések

en: Scroll
hu_HU: Görgethető

en: Scroll move
hu_HU: Görgetés iránya

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search by tag
hu_HU: Keresés kulcsszó alapján

en: Search in title, description or tags
hu_HU: Keresés a címben, leírásban vagy címkékben

en: Search term
hu_HU: Keresett kifejezés

en: Second image alt
hu_HU: Második kép alt tag

en: Secondary
hu_HU: Másodlagos

en: Secondary color
hu_HU: Másodlagos szín

en: See all features
hu_HU: Az összes opció megtekintése

en: Select
hu_HU: Kiválasz

en: Select Slider
hu_HU: Válaszd ki a slidert

en: Select all
hu_HU: Mindent kijelöl

en: Select none
hu_HU: Kijelölés megszűntetése

en: Select published
hu_HU: Közzétettek kijelölése

en: Select unpublished
hu_HU: Közzé nem tettek kijelölése

en: Send slide as file
hu_HU: Slide mentése fájlként

en: Separator
hu_HU: Elválasztás

en: Set
hu_HU: Beállít

en: Set as first
hu_HU: Beállítás elsőnek

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shadow
hu_HU: Árnyék

en: Shadow image
hu_HU: Árnyék kép

en: Shadows
hu_HU: Árnyékok

en: Shake
hu_HU: Rázás

en: Shake left
hu_HU: Jobbra ráz

en: Shake right
hu_HU: Balra ráz

en: Shape
hu_HU: Forma

en: Shifted
hu_HU: Eltolt

en: Show
hu_HU: Megmutat

en: Show Guides
hu_HU: Segédvonalak mutatása

en: Show YouTube logo
hu_HU: YouTube logó mutatása

en: Show arrow
hu_HU: Nyíl mutatása

en: Show controls
hu_HU: Navigációs sáv mutatása

en: Show discover modal
hu_HU: Fedezd fel! ablak mutatása

en: Show editor icon
hu_HU: Szerkesztési ikon mutatása

en: Show help beacon
hu_HU: Beacon segítség mutatása

en: Show hidden
hu_HU: Elrejtettek mutatása

en: Show image
hu_HU: Kép mutatása

en: Show in WordPress admin bar
hu_HU: Megjelenítés a WordPress admin bar-on

en: Show label
hu_HU: Felirat mutatása

en: Show layer on selected devices
hu_HU: Layer megjelenítése a kiválasztott eszközökön

en: Show on
hu_HU: Látható

en: Show on devices
hu_HU: Megjelenítés az eszközön

en: Show posts
hu_HU: Bejegyzések mutatása

en: Show progress
hu_HU: Idősáv mutatása

en: Show time
hu_HU: Idő mutatása

en: Show video title
hu_HU: Videó cím mutatása

en: Show volume
hu_HU: Hangerőszabályozó mutatása

en: Showcase slider type
hu_HU: Showcase slider típus

en: Showing items match for "%s"
hu_HU: Találatok a köverkezőre: "%s"

en: Shows
hu_HU: Megjelenítés

en: Shows on
hu_HU: Látható

en: Shrink
hu_HU: Zsugorítás

en: Side
hu_HU: Szélről

en: Side shifted
hu_HU: Szélről eltolt

en: Simple
hu_HU: Egyszerű

en: Simple slider type settings
hu_HU: Simple slider beállítások

en: Single animation
hu_HU: Egy animáció

en: Single switch
hu_HU: Egy slide váltás

en: Size
hu_HU: Méret

en: Skew
hu_HU: Ferdítés

en: Skin
hu_HU: Kinézet

en: Skip
hu_HU: Kihagyás

en: Slices to left
hu_HU: Sávok balra

en: Slices to right
hu_HU: Sávok jobbra

en: Slide Library
hu_HU: Slide könyvtár

en: Slide action to submit
hu_HU: Slide művelet küldéskor

en: Slide background image fill
hu_HU: Slide háttérkép kitöltése

en: Slide background images
hu_HU: Slide háttérképek

en: Slide created. | Slides created.
hu_HU[0]: Slide létrehozva.
hu_HU[1]: Slide-ok létrehozva.

en: Slide deleted.
hu_HU: Slide törölve.

en: Slide distance
hu_HU: Slide távolság

en: Slide duplicated.
hu_HU: A slide lemásolva.

en: Slide duration
hu_HU: Slide időtartama

[ctx: Slide item]
en: Area
hu_HU: Terület

[ctx: Slide item]
en: Audio
hu_HU: Zene

[ctx: Slide item]
en: Button
hu_HU: Gomb

[ctx: Slide item]
en: Caption
hu_HU: Képfelirat

[ctx: Slide item]
en: Circle Counter
hu_HU: Kör alakú számláló

[ctx: Slide item]
en: Counter
hu_HU: Számláló

[ctx: Slide item]
en: Heading
hu_HU: Cím

[ctx: Slide item]
en: Icon
hu_HU: Ikon

[ctx: Slide item]
en: Icon - Legacy
hu_HU: Ikon - örökölt

[ctx: Slide item]
en: Image
hu_HU: Kép

[ctx: Slide item]
en: Image area
hu_HU: Kép terület

[ctx: Slide item]
en: Image box
hu_HU: Kép doboz

[ctx: Slide item]
en: List
hu_HU: Lista

[ctx: Slide item]
en: Module
hu_HU: Modul

[ctx: Slide item]
en: Progress Bar
hu_HU: Folyamatjelző sáv

[ctx: Slide item]
en: Text
hu_HU: Szöveg

[ctx: Slide item]
en: Transition
hu_HU: Átmenet

[ctx: Slide item]
en: Video
hu_HU: Videó

[ctx: Slide item]
en: Vimeo
hu_HU: Vimeo videó

[ctx: Slide item]
en: YouTube
hu_HU: Youtube videó

en: Slide name and description
hu_HU: Slide név és leírás

en: Slide order saved.
hu_HU: Slide rendezés elmentve.

en: Slide published.
hu_HU: Slide közzétéve.

en: Slide saved.
hu_HU: Slide elmentve.

en: Slide size
hu_HU: Slide méret

en: Slide to bottom
hu_HU: Lefelé csúszás

en: Slide to left
hu_HU: Balra csúszás

en: Slide to right
hu_HU: Jobbra csúszás

en: Slide to top
hu_HU: Felfelé csúszás

en: Slide unpublished.
hu_HU: Slide közzététel visszavonva.

en: Slide width
hu_HU: Slide szélesség

en: Slide(s) copied.
hu_HU: Slide(-ok) másolva.

en: Slider Type
hu_HU: Slider típus

en: Slider Type placeholder
hu_HU: Slider típus helykitöltő

en: Slider background image
hu_HU: Slider háttérkép

en: Slider background video
hu_HU: Slider háttérvideó

en: Slider created.
hu_HU: Slider létrehozva.

en: Slider deleted.
hu_HU: Slider törölve.

en: Slider duplicated.
hu_HU: Slider lemásolva.

en: Slider height
hu_HU: Slider magasság

en: Slider height is not valid number!
hu_HU: A megadott magasság nem megfelelő szám!

en: Slider imported.
hu_HU: Slider importálva.

en: Slider name
hu_HU: Slider neve

en: Slider order saved.
hu_HU: Slider sorrend elmentve.

[ctx: Slider responsive mode]
en: Fixed
hu_HU: Fix méret

[ctx: Slider responsive mode]
en: Fullpage
hu_HU: Egész oldal

[ctx: Slider responsive mode]
en: Fullwidth
hu_HU: Teljes szélesség

en: Slider saved.
hu_HU: Slider elmentve.

en: Slider size
hu_HU: Slider mérete

en: Slider size - Mobile
hu_HU: Slider méret - Mobil

en: Slider size - Tablet
hu_HU: Slider méret - Tablet

en: Slider size becomes portrait slider size. It is recommended for fullpage responsive mode.
hu_HU: A slider méret portré méretű lesz. Ez az opció a teljes képernyős reszponzív módnál javasolt.

[ctx: Slider type]
en: Block
hu_HU: Blokk

[ctx: Slider type]
en: Simple
hu_HU: Egyszerű

en: Slider width is not valid number!
hu_HU: A megadott szélesség nem megfelelő szám!

en: Slider's default
hu_HU: Slider alapértelmezett

en: Slides
hu_HU: Slide-ok

en: Slow
hu_HU: Lassú

en: Small Dark
hu_HU: Kicsi sötét

en: Small Light
hu_HU: Kicsi világos

en: Smart Slider 3 activated!
hu_HU: Smárt Slider 3 aktiválva!

en: Smart Slider 3 updated to the latest version!
hu_HU: A Smart Slider 3 a legfrissebb verzióra frissítve!

en: Smart Slider export files are listed from the directory only with <i>.ss3</i> extension: %s
hu_HU: A Smart Slider export fájlok csak <i>.ss3</i> kiterjesztéssel kerülnek listázásra: %s

en: Smart Snap
hu_HU: Fejlett ragadás

en: Soft
hu_HU: Lágy

en: Sort
hu_HU: Rendezés

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Source album
hu_HU: Forrás album

en: Source category
hu_HU: Forrás kategória

en: Source file URL
hu_HU: Forrásfájl URL

en: Source folder
hu_HU: Forrásmappa

en: Source gallery
hu_HU: Forrás galéria

en: Source text
hu_HU: Forrás szöveg

en: Source_category
hu_HU: Forrás kategória

en: Space around
hu_HU: Üres körülötte

en: Space between
hu_HU: Üres közötte

en: Spacing
hu_HU: Távolság

en: Special
hu_HU: Speciális

en: Specified end time
hu_HU: Meghatározott záró dátum

en: Speed
hu_HU: Sebesség

en: Spinning cuboid to bottom
hu_HU: Kocka fordítás lefelé

en: Spinning cuboid to left
hu_HU: Kocka fordítás balra

en: Spinning cuboid to right
hu_HU: Kocka fordítás jobbra

en: Spinning cuboid to top
hu_HU: Kocka fordítás felfelé

en: Split by chars
hu_HU: Darabolás karakterek szerint

en: Split text - in
hu_HU: Szöveg darabolás - be

en: Split text - out
hu_HU: Szöveg darabolás - ki

en: Split text animation
hu_HU: Karakter animáció

en: Split text sets
hu_HU: Karakter animáció gyűjtemény

en: Split text settings
hu_HU: Karakter animáció beállítások

en: Square
hu_HU: Négyzet

en: Stack
hu_HU: Sorrend

en: Stage
hu_HU: Színpad

en: Stagger
hu_HU: Késleltetés

en: Stand up
hu_HU: Felpattan

en: Start
hu_HU: Kezdés

en: Start date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Start index
hu_HU: Kezdő sorszám

en: Start time
hu_HU: Kezdő időpont

en: Start time text
hu_HU: Kezdő időpont szövege

en: Started
hu_HU: Elkezdve

en: Static
hu_HU: Statikus

en: Static save
hu_HU: Statikus mentés

en: Static slide
hu_HU: Statikus slide

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Stop autoplay on
hu_HU: Autolejátszás megállítása

en: Stops loop when:
hu_HU: Ismétlődő animáció befejezése, amikor:

en: Strength
hu_HU: Erősség

en: Stretch
hu_HU: Nyújtás

en: Strict
hu_HU: Szigorú

en: Strong
hu_HU: Erős

en: Structure
hu_HU: Struktúra

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Submenu limit
hu_HU: Almenü limit

en: Super fast
hu_HU: Nagyon gyors

en: Super slow
hu_HU: Nagyon lassú

en: Super soft
hu_HU: Szuper lágy

en: Super strong
hu_HU: Szuper erős

en: Suppliers
hu_HU: Beszállítók

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Swing
hu_HU: Hinta

en: Swing left
hu_HU: Hinta balra

en: Swing right
hu_HU: Hinta jobbra

en: Switch on the Optimize images option for this setting.
hu_HU: Ahhoz, hogy ez az opció működjön, kapcsold be a Képek optimalizálása lehetőséget.

en: Switching to bottom
hu_HU: Lefelé váltás

en: Switching to left
hu_HU: Balra váltás

en: Switching to right
hu_HU: Jobbra váltás

en: Switching to top
hu_HU: Felfelé váltás

en: Tab background
hu_HU: Fül háttérszn

en: Tablet landscape
hu_HU: Tablet fekvő

en: Tablet portrait
hu_HU: Tablet álló

en: Tablet scale
hu_HU: Tablet méret

en: Tablet text
hu_HU: Tablet szöveg

en: Tags
hu_HU: Címkék

en: Target
hu_HU: Cél

en: Template library
hu_HU: Sablonok

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Bar
hu_HU: Szöveg bár

en: Text align
hu_HU: Szöveg igazítás

en: Text from file
hu_HU: Szöveg fájlból

en: Text from input
hu_HU: Beírt szöveg

en: Text layer
hu_HU: Szöveg layer

en: The <a href="http://php.net/manual/en/filesystem.configuration.php#ini.allow-url-fopen" target="_blank">allow_url_fopen</a> is not turned on in your server, which is necessary to read rss feeds. You should contact your server host, and ask them to enable it!
hu_HU: Az <a href="http://php.net/manual/en/filesystem.configuration.php#ini.allow-url-fopen" target="_blank">allow_url_fopen</a> nincs engedélyezve a szervereden, amire szükség van ahhoz, hogy RSS adatokhoz férj hozzá. Lépj kapcsolatba a szerver hosztoddal hogy engedélyezze ezt a funkciót!

en: The background and the main animation plays simultanously or shifted.
hu_HU: A háttér- és fő animáció egyszerre vagy eltolva játszódik le.

en: The browser scrolls to the slider.
hu_HU: A böngésző a sliderhez görget.

en: The current slider will not start loading until the set slider is loaded completely.
hu_HU: A jelenlegi slider nem kezd el töltődni, amíg a beállított slider teljesen be nem töltődött.

en: The data in the given url is not valid XML.
hu_HU: A megadott URL-en található adat nem valid XML.

en: The height of your slides changes according to the height of the background image.
hu_HU: A slide-ok magassága a slide háttérképének magasságától függve változik.

en: The imported file is not readable!
hu_HU: A beolvasásra szánt fájl nem olvasható!

en: The importing failed at the unzipping part.
hu_HU: Az importálás megszakadt az importált fájl kicsomagolásánál.

en: The key and secret is not valid!
hu_HU: A key és a secret nem valid!

en: The size of the slide proportionately changes together with its layers.
hu_HU: A slide-ok mérete arányosan változik a rétegekkel.

en: The slider tries to fill the full width of the browser.
hu_HU: A slider megpróbálja kitölteni a böngésző teljes szélességét.

en: The store ID is not valid!
hu_HU: Érvénytelen store ID!

en: The token expired. Please request new token!
hu_HU: A token lejárt. Kérj új tokent!

en: Theme
hu_HU: Téma

en: There are no photos in this album!
hu_HU: Nincsenek képek az albumban!

en: There are no photos in this gallery!
hu_HU: Nincenek képek a galériában!

en: There are no photos with this privacy filter!
hu_HU: Nincsenek képek ezzel a szűrővel!

en: There is not any layer available to be child of the selected layer!
hu_HU: Nincs elérhető réteg, amit a kiválasztott réteg gyerekeként lehetne választani!

en: This animation moves the slides.
hu_HU: Ez az animáció mozgatja a slide-okat.

en: This feature requires valid license key!
hu_HU: Ehhez a funkcióhoz licensz kód szükséges!

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Thumbnail - horizontal
hu_HU: Bélyegkép - vízszintes

en: Thumbnail - vertical
hu_HU: Bélyegkép - függőleges

en: Thumbnail size
hu_HU: Bélyegkép mérete

en: Thumbnails
hu_HU: Bélyegképek

en: Thumbs up
hu_HU: Remek munka

en: Ticket price
hu_HU: Jegy ár

en: Tile
hu_HU: Csempe

en: Tilt
hu_HU: Döntés

en: Time format
hu_HU: Idő formátum

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title font
hu_HU: Cím betűtípus

en: To
hu_HU: Hova

en: To bottom
hu_HU: Lefelé

en: To bottom left
hu_HU: Balra le

en: To bottom right
hu_HU: Jobbra le

en: To chain layers together, please switch to desktop portrait mode!
hu_HU: Ahhoz, hogy összeláncold a rétegeket, válts át asztali módba!

en: To full screen
hu_HU: Teljes képernyő

en: To full screen image
hu_HU: Teljes képernyő kép

en: To left
hu_HU: Balra

en: To normal
hu_HU: Normál méret

en: To normal image
hu_HU: Normál méret képe

en: To right
hu_HU: Jobbra

en: To top
hu_HU: Felfelé

en: To top right
hu_HU: Jobbra fel

en: Top
hu_HU: Fent

en: Top fade
hu_HU: Áttűnés fentről

en: Total number of votes
hu_HU: Szavazatok száma

en: Total sales
hu_HU: Összes eladás

en: Total vote
hu_HU: Összes szavazat

en: Touch
hu_HU: Érintés

en: Track
hu_HU: Vonal

en: Transform origin
hu_HU: Átalakítás kezdőpontja

en: Translate date and time
hu_HU: Dátum és idő lefordítása

en: Translate url
hu_HU: URL módosítás

en: Trigger custom event on
hu_HU: Saját esemény

en: Turn
hu_HU: Fordul

en: Turning cuboid to bottom
hu_HU: Kocka forgatás lefelé

en: Turning cuboid to left
hu_HU: Kocka forgatás balra

en: Turning cuboid to right
hu_HU: Kocka forgatás jobbra

en: Turning cuboid to top
hu_HU: Kocka forgatás felfelé

en: Twirl
hu_HU: Pörgetés

en: Twitter generator
hu_HU: Twitter generátor

en: Type
hu_HU: Típus

en: UP
hu_HU: FEL

en: Unit
hu_HU: Mértékegység

en: Unpublish
hu_HU: Közzétételt visszavont

en: Up
hu_HU: Fel

en: Up scale
hu_HU: Felfelé méretezés

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update found, <a href="%s">Click here to update!</a>
hu_HU: Új verzió érhető el. <a href="%s">Kattints ide a frissítéshez!</a>

en: Update time
hu_HU: Frissítés időpontja

en: Upload date
hu_HU: Feltöltés dátuma

en: Upper-alpha
hu_HU: ABC nagybetű

en: Upper-latin
hu_HU: Latin nagybetű

en: Upper-roman
hu_HU: Római nagybetű

en: Upscale
hu_HU: Közelítés

en: Upscale bottom
hu_HU: Közelítés lefelé

en: Upscale left
hu_HU: Közelítés balra

en: Upscale right
hu_HU: Közelítés jobbra

en: Upscale top
hu_HU: Közelítés felfelé

en: Upscaled
hu_HU: Távolítás

en: Use linked visuals
hu_HU: Betű és stílus gyűjtemények importálása

en: Use the Finish autoplay on option for this setting.
hu_HU: Csak az Autolejátszás befejezése opcióval együtt működik.

en: User IDs
hu_HU: Felhasználó ID

en: User id
hu_HU: Felhasználó ID

en: User interaction
hu_HU: Felhasználói műveletek

en: User name
hu_HU: Felhasználónév

en: User name or ID
hu_HU: Felhasználónév vagy ID

en: User or page
hu_HU: Felhasználó vagy oldal

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Users byline
hu_HU: Felhasználó byline

en: Value
hu_HU: Érték

en: Variations
hu_HU: Változatok

en: Venue
hu_HU: Helyszín

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Version %s available!
hu_HU: A %s verzió már elérhető!

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Vertical - reversed
hu_HU: Vertikális - fordított

en: Vertical Cover Flow
hu_HU: Függőleges áramlás

en: Vertical accordion
hu_HU: Lenyíló accordion

en: Vertical align
hu_HU: Függőleges igazítás

en: Vertical align - Bottom
hu_HU: Vertikális igazítás - Lent

en: Vertical align - Middle
hu_HU: Vertikális igazítás - Középen

en: Vertical align - Top
hu_HU: Vertikális igazítás - Fent

en: Vertical flip
hu_HU: Függőleges forgatás

en: Vertical grow
hu_HU: Függőleges nyújtás

en: Vertical offset selectors
hu_HU: Függőleges eltolás selectorai

en: Vertical pendulum 3D
hu_HU: Függőleges 3D inga

en: Vertical showcase
hu_HU: Függőleges showcase

en: Vertical spin to left
hu_HU: Függőleges fordítás balra

en: Vertical spin to right
hu_HU: Függőleges fordíáts jobbra

en: Video
hu_HU: Videó

en: Video quality
hu_HU: Videó minősége

en: Video type
hu_HU: Videó típus

en: Video url
hu_HU: Videó link

en: Videos
hu_HU: Videók

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: View %s
hu_HU: %s megtekintése

en: View image
hu_HU: Kép megtekintése

en: View records
hu_HU: Találatok megtekintése

en: View tweet
hu_HU: Tweet megtekintése

en: Viewed
hu_HU: Megtekintve

en: Vimeo url
hu_HU: Vimeo URL

en: Virtual
hu_HU: Virtuális

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Visible slides
hu_HU: Látható slide-ok

en: Visit site
hu_HU: Oldal megtekintése

en: Volume
hu_HU: Hangerő

en: Warehouses
hu_HU: Raktárak

en: Warp
hu_HU: Kicsavarás

en: When the jQuery selector of one of the slider's parent elements is specified, the slider tries to have the width and fill up that element instead of the window.
hu_HU: Amikor a megadott jQuery selectorban található a slider, megpróbálja felvenni ennek az elemnek a szélességét a teljes bögnésző szélessége helyett.

en: White
hu_HU: Fehér

en: Why upgrade to PRO?
hu_HU: Miért válts PRO verizóra?

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Width (horizontal) or Height (vertical)
hu_HU: Szélesség (vízszintes) vagy Magasság (függőleges)

en: Wooble
hu_HU: Finom rázás

en: Words
hu_HU: Szavak

en: Wrap after
hu_HU: Törés ezután

en: Write how many slides are visible in the preview.
hu_HU: Ennyi slide lesz elérhető az előnézetben.

en: Wrong path. This is the default image folder path, so try to navigate from here:
hu_HU: Hibás elérési út. Ez az alapértelmezett út a kép mappához, próbálj ahhoz viszonyítani:

en: X-large Dark
hu_HU: Extra nagy sötét

en: X-large Light
hu_HU: Extra nagy világos

en: X-small Dark
hu_HU: Extra kicsi sötét

en: X-small Light
hu_HU: Extra kicsi világos

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You can add the slider any website:
hu_HU: Bármilyen weboldalhoz hozzá tudod adni a slidert:

en: You can upload the files which exported by Smart Slider 3.
hu_HU: Csak azokat a fájlokat töltheted fel, amik Smart Slider 3-ból lettek exportálva.

en: You can upload the slider any website:
hu_HU: Bármilyen weboldalra feltöltheted a slidert:

en: You can't import sliders from Smart Slider 2.
hu_HU: Nem tudsz slidert importálni Smart Slider 2-ből.

en: You have the latest version!
hu_HU: A legújabb verziót használod!

en: You won't be able to scroll your website anymore.
hu_HU: Bekapcsolt állapotban letiltja a görgetés lehetőségét a weboldalon.

en: YouTube generator
hu_HU: Youtube generátor

en: Your server has an upload file limit at %s, so if you have bigger export file, please use the local import file method.
hu_HU: A szerverden %s feltöltési limit van. Ha az export fájlod ennél nagyobb, használd a feltöltött fájl importálást.

en: YoutTube generator
hu_HU: YouTube generátor

en: Youtube url
hu_HU: Youtube link

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom out
hu_HU: Kicsinyítés

en: arrow
hu_HU: nyíl

en: article
hu_HU: cikk

en: category
hu_HU: kategória

en: columns
hu_HU: oszlopok

en: deg
hu_HU: fok

en: discussion
hu_HU: megbeszélés

en: fullscreen
hu_HU: teljes képernyű

en: gallery
hu_HU: galéria

en: generator
hu_HU: generátor

en: group
hu_HU: csoport

en: hours
hu_HU: óra

en: iframe url
hu_HU: iframe URL

en: item
hu_HU: elem

en: last slide
hu_HU: utolsó slide

en: loops
hu_HU: ismétlés

[ctx: magento]
en: Insert widget
hu_HU: Widget beszúrása

en: metadata
hu_HU: meta-adatok

en: ms
hu_HU: mp

en: never
hu_HU: soha

en: next slide
hu_HU: következő slide

en: none
hu_HU: nincs

en: on load
hu_HU: oldal betöltéskor

en: on scroll
hu_HU: görgetéskor

en: order
hu_HU: rendezés

en: per group
hu_HU: csoportonként

en: pixel
hu_HU: px

[ctx: position for controls]
en: Position
hu_HU: Hely

en: post
hu_HU: posztok

en: record
hu_HU: sor

en: sec
hu_HU: mp

en: slide count
hu_HU: slide mennyiség

en: slide index
hu_HU: slide inxed

en: slides
hu_HU: slide

[ctx: twitter]
en: Timeline
hu_HU: Idővonal

en: variable||equalvalue||true||false: if 'variable' equals to 'equalvalue', then you will get the text 'true', but if it's not equal, the text will be 'false'. The new variable's name will be textvariable (the 'variable' replaced by your variable's name).
hu_HU: variable||equalvalue||true||false: ha 'variable' megegyezik 'equalvalue'-val, 'true'-t ad vissza a változó. Ha az érték különbözik, a változó szövege 'false' lesz. Az új változó neve 'textvariable' lesz. (A variable a megadott variable névre lesz cserélve.)
